• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

 

9 листопада 2019 року у приміщенні Полтавського академічного обласного українського музично-драматичному театрі імені М. В. Гоголя відбулися урочистості з нагоди  Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Перед концертом на другому поверсі театру презентували виставку майстрів народної творчості. В експозиції – понад сто робіт сорока майстрів з усієї області. Тут можна побачити вишиванки й витинанки, вироби гончарства, килимарства, традиційний одяг, народну ляльку тощо. В межах відкриття виставки грамотами та подяками Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської обласної ради нагородили кращих майстрів народного мистецтва.

З нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, а також 80-річчя від дня створення обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи відбувся заключний концерт обласного огляду народної творчості «Де згода в сімействі» присвяченого 250-річчю від дня народження І. П. Котляревського. Привітати працівників культури й народних майстрів завітав заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь. Зокрема, він привітав провідного артиста Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя Богдана Чернявського з отриманням звання заслуженого артиста України. Також зі словами привітань до своїх колег зі сцена звернулася директор Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Валентина Вождаєнко, яка подякували депутатському корпусу за підтримку у розвитку культури на Полтавщині.

«Дякую депутата обласної ради та очільникам міськвиконкомів, головам ОТГ та депутатам райрад  за підтримку галузі культури. Зі святом вас дорога мистецька родина», – сказала Валентина Вождаєнко.

Грамотами та подяками Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА нагородили кращих представників галузі. Відзначили й  ветеранів галузі. Вони отримали подяки й подарунки. Присутніх привітали кращі аматорські та професійні колективи області. Свою творчість дарували ансамбль народного танцю «Джерело» Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І. П. Котляревського, фольклорний ансамбль «Горлиця» Красногорівського сільського будинку культури Білоцерківської ОТГ, вокальний дует «Мальви» Гребінківської дитячої музичної школи, народний дівочий духовий оркестр «Роксолана» Кременчуцького педагогічного коледжу імені А. Макаренка, заслужений ансамбль пісні і танцю України «Лтава» імені Валентина Міщенка, у фіналі концерту зведений хор виконав найвідоміший твір І. П. Котляревського «Де згода в сімействі».

Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk