• +380 (05322) 56-17-18
 • info@adm-pl.gov.ua
 • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Стан моделювання мереж надання публічних сервісів та послуг обговорили на всеукраїнському селекторі

Представники центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрацій з’ясували на селекторі обсяги виконаної роботи з моделювання мереж надання публічних сервісів та послуг, обговорили поточні питання.

«В областей був час для проведення інвентаризації наявних об’єктів надання публічних сервісів і послуг. Тепер вони мають перейти до етапу моделювання оптимальних мереж. Ми зібралися з’ясувати чи все вдається, чи є проблеми», – пояснила Міністр розвитку громад та територій Альона Бабак.

Вона нагадала про відповідне доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука щодо здійснення центральними органами виконавчої влади й облдержадміністраціями моделювання мереж надання публічних сервісів і послуг на основі стандартів моделювання.

«Стосовно моделювання центрів надання публічних сервісів і послуг в ОТГ ми направили структурним підрозділам ОДА інформацію про центри, які вже працюють та які заплановано створити в громадах. Орієнтовно їх буде 58, – зазначила директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інна Іщенко. – Наше основне завдання – до 25 листопада змоделювати й надати цю мережу центральним органам виконавчої влади. Якщо надалі будуть якісь доповнення, ми їх вноситимемо. Головне – зробити основну мережу».

Заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь наголосив, що моделювання мережі потрібно завершити у відведені строки.

«На Полтавщині робота відбувається планово. Всім залученим до неї структурним і територіальним підрозділам потрібно відпрацювати поетапно кожне завдання, комунікувати між собою та вчасно подати відповідні напрацювання центральним органам влади», – зазначив Микола Білокінь.

«Нам потрібно якомога швидше завершити моделювання мереж надання публічних сервісів і послуг у регіонах. В областях до процесу нанесення на карту відповідних установ і моделювання мережі долучаються народні депутати України. Звертаюся до всіх облдержадміністрацій провести тематичні зустрічі із народними депутатами, поінформувати їх про роботу, зокрема й на фінальному етапі моделювання мережі. Структурним підрозділам потрібно погодити за своїм напрямком із профільними міністерствами змодельовані мережі, щоб ми в Мінрегіоні могли їх узагальнити», – підсумував заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода.

У кінці листопада планують провести подібну селекторну нараду, аби підбити підсумки проведеної роботи.

Нагадаємо, що мережа адміністративних послуг для громад має відповідати певним характеристикам:

 • в ОТГ – опорна школа, а також автобуси, які підвозять дітей до навчального закладу;
 • кожна дитина повинна мати можливість ходити до дитячого садочка;
 • сімейний лікар або фельдшер – на відстані не більшій за 7 км;
 • ЦНАПи розташовані у 30-хвилинній доступності;
 • спеціалізована допомога – на відстані 60 хвилин.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

 • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
 • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
 • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
 • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
 • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
 • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
 • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk