Image

Для осіб із порушенням зору

В області своєчасно розпочали виплату пільг на оплату житлово-комунальних послуг і житлових субсидій у грошовій готівковій формі

Завдяки додатковим заходам, проведеним органами соціального захисту населення обласного й місцевого рівнів щодо монетизації пільг та житлових субсидій, в області з 1 листопада поточного року розпочата виплата пільг на оплату житлово-комунальних послуг і житлових субсидій.

Усього програмою житлових субсидій та пільг з оплати житлово-комунальних послуг у жовтні поточного року охоплено 183,2 тис. сімей, що складає 32 % від сімей, які мешкають в області.

Одержувачам субсидій із числа пенсіонерів виплата житлових субсидій проводиться у спосіб отримання пенсії, тобто через банківські установи або через виплатні об’єкти Укрпошти.

Іншим одержувачам субсидій, які мають відкриті рахунки в Ощадбанку, кошти зараховані на їх рахунки, у разі відсутності банківського рахунку виплата проводиться через виплатні об’єкти Укрпошти.

Пільговики отримають належні їм кошти нарахованих пільг у спосіб, зазначений у заяві (через банківські установи або виплатні об’єкти Укрпошти).

Виплата пільг на оплату житлово-комунальних послуг і житлових субсидій у готівковій формі через банківські установи розпочата з 1 листопада поточного року, через виплатні об’єкти Укрпошти проводиться з 4 по 25 листопада.

За жовтень поточного року в області житлові субсидії у грошовій готівковій формі призначено 103,9 тис. сімей, загальна сума нарахувань складає 66,1 млн грн. Кошти житлової субсидії у грошовій готівковій формі через банківські установи отримає 54,4 тис. одержувачів, через виплатні об’єкти Укрпошти – 49,5 тис. одержувачів.

Директор Департаменту соціального захисту населення

Полтавської облдержадміністрації Л.В. Корнієнко

Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk