Previous Next

Маленький проєкт «Мости співпраці і розвитку місцевих громад» перетворює ідею в ініціативу

Друк

У Терешківській сільській раді відбулась інформаційно-комунікаційна дискусійна зустріч у форматі відкритого простору. Організували її для активних жителів сільських населених пунктів, місцевих депутатів, представників органів місцевого самоврядування та підприємців Терешківської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

Фасилітатор Ніна Кузьменко ознайомила учасників із правилами проведення дискусій у форматі відкритого простору. Дискусії були жвавими, громадяни, підприємці та депутати обмінювались новими ідеями й обговорювали особливості їх впровадження.

Учасники заходу навчилися розпізнавати вплив різних «життєвих позицій» на успішність налагодження комунікацій. Обговорили створення ініціативної групи з розробки спільних проєктів, налагодження співпраці щодо розвитку малої енергетики у сферах освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, укладення угод про соціальне партнерство. Це дало змогу не просто інформувати жителів громади про важливі події, а й залучити мешканців до прийняття рішень, що робить їх активними учасниками.

Під час зустрічі спілкувалися й про те, як розв’язувати проблемні питання місцевих громад, формувати партнерство на рівні громад, які перетворюють ідею в ініціативу, а потім – у проєкт і працюють на результат. Говорили й про досягнення успішності планів і заходів із місцевого розвитку громади.

Організатори дискусійної зустрічі: ГО «Спілка жінок Полтавщини» – переможець конкурсу проєктів інститутів громадянського суспільства, який реалізовується в межах Комплексної програми комунікації влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2020 роки. Проводить конкурс Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації. Партнери зустрічі: Полтавська державна аграрна академія, Регіональний фонд підтримки підприємництва у Полтавській області.

Регіональний фонд підтримки

підприємництва у Полтавській області