Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Маленький проєкт «Мости співпраці і розвитку місцевих громад» перетворює ідею в ініціативу

У Терешківській сільській раді відбулась інформаційно-комунікаційна дискусійна зустріч у форматі відкритого простору. Організували її для активних жителів сільських населених пунктів, місцевих депутатів, представників органів місцевого самоврядування та підприємців Терешківської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

Фасилітатор Ніна Кузьменко ознайомила учасників із правилами проведення дискусій у форматі відкритого простору. Дискусії були жвавими, громадяни, підприємці та депутати обмінювались новими ідеями й обговорювали особливості їх впровадження.

Учасники заходу навчилися розпізнавати вплив різних «життєвих позицій» на успішність налагодження комунікацій. Обговорили створення ініціативної групи з розробки спільних проєктів, налагодження співпраці щодо розвитку малої енергетики у сферах освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, укладення угод про соціальне партнерство. Це дало змогу не просто інформувати жителів громади про важливі події, а й залучити мешканців до прийняття рішень, що робить їх активними учасниками.

Під час зустрічі спілкувалися й про те, як розв’язувати проблемні питання місцевих громад, формувати партнерство на рівні громад, які перетворюють ідею в ініціативу, а потім – у проєкт і працюють на результат. Говорили й про досягнення успішності планів і заходів із місцевого розвитку громади.

Організатори дискусійної зустрічі: ГО «Спілка жінок Полтавщини» – переможець конкурсу проєктів інститутів громадянського суспільства, який реалізовується в межах Комплексної програми комунікації влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2020 роки. Проводить конкурс Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації. Партнери зустрічі: Полтавська державна аграрна академія, Регіональний фонд підтримки підприємництва у Полтавській області.

Регіональний фонд підтримки

підприємництва у Полтавській області

Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk