Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Школярам Полтавщини показали виставу про правила дорожнього руху

Двоє зайченят залишилися самі вдома, та через свою довірливість і незнання правил дорожнього руху потрапили в непередбачувані ситуації.

Таке театралізоване дійство підготували для дітей малозабезпечених сімей та дітей, позбавлених батьківського піклування. 300 дітлахів переглянули лялькову виставу «Варварині хитрощі». На сцені герої знайомили дітей із правилами, яких варто дотримуватися на дорозі.

«Театр потрібен, щоб  змінювати людину зсередини, будити її совість. Наші маленькі глядачі – майбутні члени дорослого соціуму. Тож наша місія – виховати достойних  громадян. Вистава, яку сьогодні переглянула малеча, вчить правилам дорожнього руху, застерігає від спілкування з незнайомцями на вулиці. Тобто діти вкотре повторять, а хто не знав, той вивчить, правила такої, так би мовити, обережності. І на прикладі наших героїв побачили, що буде, якщо ці правила не виконувати», – сказав керівник літературно-драматичної часини Полтавського академічного обласного театру ляльок  Владислав Могилат.

Перегляд та солодкі подарунки для малечі організувало Управління інфраструктури облдержадміністрації. Цей та інші заходи провели в межах обласного тижня безпеки дорожнього руху. Кожен отримав і флікери.

«Вже більше тисячі школярів області одержали світовідбиваючі елементи. Також із дітьми проводять ігри, на яких вони вчать правила дорожнього руху.  Такі заходи передбачені обласною програмою. Й надалі продовжуватимемо їх реалізувати, щоб досягти максимально позитивного результату. Позитивний результат – мінімізація травматизму на дорогах, аварій, посилення відповідальності водіїв на дорозі в частині дотримання правил», – сказав начальник  Управління інфраструктури облдержадміністрації  Сергій Марчишинець.

Після вистави для дітей влаштували екскурсію до Управління патрульної поліції Полтавщини.

Image
Повідомити про функціонування  нелегальних автозаправних станцій,  підпільних гральних закладів  на території Полтавської області
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk