• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«Тато, збережи своє життя для мене» – полтавські школярі намалювали звернення до учасників дорожнього руху

На конкурс малюнків, організований Управлінням інфраструктури Полтавської облдержадміністрації на тему безпеки дорожнього руху, надійшло більше 150 робіт. Діти від 6 до 17 років із усіх районів області яскраво відобразили, що вони вкладають у поняття «безпека на дорозі».

Членів журі вразили не лише художні навики учасників конкурсу, а й посил, який намагались донести дорослим юні художники. «Тато, збережи своє життя для мене» – так підписав свій малюнок простим олівцем полтавський школяр. Інші підписи: «не лови ґав на дорозі», «згубні звички не бери в дорогу» чи «кожна секунда вирішує долю».

«Дуже важко було обирати переможців із такої кількості душевних робіт.  Коли діти дають посил як діяти в тій чи іншій ситуації, дорослі на це досить емоційно реагують і роблять висновки, – говорить начальник Управління інфраструктури облдержадміністрації Сергій Марчишинець, переглядаючи роботи. – У кожній із трьох номінацій будуть свої переможці, але призи отримають всі учасники і всі роботи будуть представлені на виставці».

Серед членів журі конкурсу – представники Департаменту освіти та науки, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю й Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації. Кращих обирали у вікових категоріях: 6-9 років, 10-13 та 14-17 років. Малюнки, представлені в техніці живопис та графіка, оцінювали окремо.

Авторів 18 малюнків для вручення нагород запросять на Регіональний форум із безпеки дорожнього руху, що пройде 8 жовтня в аеропорту «Полтава». Крім грамот, рюкзаків зі світловідбиваючими елементами та солодощів, їх відвезуть на екскурсію до Музею дальньої авіації в Полтаві. Адже юні художники у свої роботах показали, що транспорт для них – це не лише автомобілі, велосипеди, а й поїзди, кораблі та літаки.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вікторія Пилипенко, отримавши задоволення від перегляду малюнків, вирішила відібрати одну роботу і зробити її біл-бордом. Можливо, дитяче попередження чи звернення до водія на дорозі врятує чиєсь життя.

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk