• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

В області стартував двомісячник охорони рибних запасів «Нерест – 2018»

З метою забезпечення охорони рибних запасів та підвищення ефективності оперативної роботи щодо боротьби з незаконним виловом та торгівлею водними біоресурсами на період нересту 2018 року з 01 квітня поточного року оголошено двомісячник охорони рибних запасів на Кременчуцькому, Кам’янському водосховищах та на інших поверхневих водоймах.

Управлінням державного агентства рибного господарства у Полтавській області розроблено «План підготовки і проведення спільних заходів природоохоронних та правоохоронних органів Полтавської області щодо посилення охорони водних біоресурсів та боротьби з браконьєрством у нерестовий період 2018 року».

За здійснення браконьєрського вилову риби сітними, колючими знаряддями лову, електрострумом, вибухівкою, забороненими знаряддями передбачена адміністративна (розмір штрафу становить для громадян 340 – 680 грн, для посадових осіб – 510 – 850 грн) та кримінальна відповідальність (розмір штрафу 3400 – 6800 грн або позбавлення волі строком до 3 років) з конфіскацією знарядь і засобів лову та незаконно добутих водних біоресурсів.

Департамент екології та природних ресурсів Полтавської ОДА відповідно до наказу Управління державного агентства рибного господарства у Полтавській області (Полтавський рибоохоронний патруль) від 20 березня 2018 року № 44  наголошує, що встановлено терміни заборони на лов (добування) риби у такі строки:

- Кам’янське водосховище у межах Полтавської області з його стометровою прибережною захисною смугою, визначеною Водним кодексом України – з 01 квітня по 9 червня (включно);

- Кременчуцьке водосховище у межах адміністративної території Полтавської області, включаючи акваторію Сулинської затоки з її стометровою прибережною захисною смугою – з 01 квітня по 9 червня (включно);

- у всіх інших рибогосподарських водних об’єктах в межах підконтрольної території – з 01 квітня по 20 травня (включно), в придаткових системах річок – з 01 квітня по 29 червня.

У період нересту риби також забороняється проведення будівельних, дно поглиблюючих, вибухових, сейсмологічних робіт, видобуток гравію та пісчано-ракушкової суміші, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій, а також будь-яких робіт на водних об’єктах.

На період нересту риби в місцях, які оголошені нерестовищами, заборонено пересування всіх плавучих засобів (за винятком установлених судових ходів, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби), крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

Любительський лов риби на період весняно-літньої заборони на лов (добування) водних біоресурсів на Кам’янському, Кременчуцькому водосховищах і малих річках дозволяється однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з блешнею з берега в межах населених пунктів, за винятком місць нерестовищ (зазначені в додатку до наказу Управління державного агентства рибного господарства у Полтавській області (Полтавський рибоохоронний патруль) від 20 березня 2018 року №44).

Також наказом Управління державного агентства рибного господарства у Полтавській області (Полтавський рибоохоронний патруль) від 20 березня 2018 року №45 заборонено лов (добування) раків, у зв’язку з їх линькою на водних об’єктах Полтавської області у такі строки:

- в період виношування ікри та першої линьки – з 1 квітня по 30 червня;

- в період другої линьки – з 25 серпня по 30 вересня.

 

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk