Цього року на ЗНО зареєструвалися понад 335 тисяч учасників

Друк

Саном на 4 квітня 2018 року для участі в ЗНО зареєстровано 335 472 особи. Переглянути докладнішу інформацію за областями можна за посиланням.

Для складання тестування з української мови і літератури зареєстровано 332 850 осіб, історії України – 168 644 особи, математики – 111 740 осіб, англійської мови – 89 148 осіб, біології – 82 146 осіб.

Узагальнені дані будуть оприлюднені 26 квітня 2018 року під час прес-конференції директора Українського центру оцінювання якості освіти.

 

Нагадуємо, що для окремих категорій осіб передбачено додатковий період реєстрації. Упродовж 3-21 травня 2018 року для участі в додатковій сесії ЗНО можуть зареєструватися:

- учасники антитерористичної операції;

- особи, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, міста Севастополь або на території Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження;

- особи, які за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах;

- особи, які мають складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації (для участі в додатковій сесії з навчальних предметів, з яких їм будуть зараховані результати зовнішнього оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію).

Також нагадуємо, що реєстрація на «ЗНО на магістратуру» почнеться 14 травня.

 За матеріалами Міністерства освіти і науки України