Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«Всеукраїнський бюджет участі» стартує з Полтавщини

Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інна Іщенко на прес-конференції розказала про нові ініціативи уряду, зокрема проведення «Всеукраїнського громадського бюджету».

«У 2019 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Україні розпочинається реалізація проектів-переможців «Всеукраїнського громадського бюджету». На ці цілі виділено 500 мільйонів гривень. Їх розподілять між регіонами. Полтавська область отримає 13,3 мільйона гривень, – розповіла Інна Іщенко. – Ми вже розробили програму конкурсного відбору, підписали меморандум із Фондом «Східна Європа» й готові першими в державі приймати заявки на конкурс».

Цікаві стартапи, ідеї, бізнес-пропозиції може запропонувати на конкурс кожен українець чи українка, старші за 18 років. Вони обов’язково мають заручитися підтримкою жителів свого населеного пункту, де буде запроваджено ідею, й зібрати 70 підписів. Підтримка органів місцевого самоврядування теж не завадить, адже вони будуть співфінансувати проєкт більше, ніж на 10 %. Решту коштів на реалізацію «Всеукраїнського громадського бюджету» надає ДФРР.

Полтавський етап конкурсу стартує 23-25 вересня і триватиме місяць. Усі проєкти, які відповідають умовам, розмістять на платформі в системі «Всеукраїнський громадський бюджет Полтавської області». 15 календарних днів триватиме голосування за них. Учасники громадського бюджету теж мають право голосувати, але не більше, ніж за двох претендентів.

«Є деякі вимоги до учасників ініціативи. Наприклад, вартість будівельних, ремонтних чи реставраційних робіт не може перевищити 5 мільйонів гривень, а загальний кошторис інших робіт – один мільйон», – зауважила Інна Іщенко.

На розгляд регіональної комісії будуть відібрані проекти, які набрали 30% голосів. Потім їх оцінить міжвідомча комісія при Міністерстві розвитку громад та територій. Ініціатори громадського бюджету закликають охочих взяти участь і пришвидшити оформлення своїх ідей, адже кошти на реалізацію мають бути освоєні вже цього року.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk