Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект, що спростить ведення бізнесу у сфері телекомунікацій

Друк

Верховна Рада України 10 вересня ухвалила в першому читанні проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню».

Законопроект покликаний зменшити  адміністративний тиск на бізнес, а також спростити започаткування власної справи  шляхом усунення зайвих обмежень у здійсненні господарської діяльності у сфері телекомунікацій. Зокрема законопроект пропонує  замінити ліцензування видів діяльності у сфері телекомунікації на надання повідомлення суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій, про початок провадження діяльності.

«Цим рішенням ми усуваємо неузгодженість між законами. Ми також гармонізуємо регулюванням ринку із законодавством ЄС. Ухвалений законопроект є важливим кроком для спрощення доступу бізнесу на ринок телекомунікацій. У той же час він дозволяє зберегти якість надання послуг споживачам. Завдяки ухваленню цього законопроекту ми створимо сприятливе середовище для ведення існуючого та розвитку нового бізнесу в сфері телекомунікацій», – прокоментував законопроект Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України