Image

Для осіб із порушенням зору

Полтава святкує 250-річчя від дня народження Івана Котляревського

Урочистості з нагоди 250-ї річниці з дня народження засновника нової української літератури почнуться сьогодні о 12.00 годині біля могили Івана Котляревського (перетин вулиць Сінної та Європейської у Полтаві).

Квіти також покладуть і до пам’ятника Івану Котляревському.

О 13.15 відкриють двері для всіх охочих у музеї-садибі Івана Котляревського, де працюватиме мистецький майданчик із театралізації епохи ХІХ століття та відбудеться погашення ювілейної марки й конверта.

Тим часом на Соборному майдані розпочнеться вуличний фестиваль «Стріт-фест» та виставка «Кращі товари Полтавщини». Там відвідувачі можуть посмакувати крафтовою продукцією: галушки, сири, шоколад, зефір, прянощі – все це сьогодні на Соборному майдані до 19:00.

Також на фестивалі будуть представлені унікальні вироби майстрів народних промислів «Містечко майстрів», що діятиме упродовж дня, а для гарного настрою відвідувачів облаштували яскраві фотозони та проведуть концерт.

Урочистості за участі почесних гостей профільних інститутів Національної академії наук України та Національної спілки письменників, виступ Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Верьовки розпочнуться о 13.50 в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя.

Увечері, о 17.30 годині, на Соборному майдані проведуть флешмоб виконання твору «Де згода в сімействі» зведеним хором хорових колективів закладів мистецтва й освіти, аматорських хорових колективів міста.

Там же вручать щорічну міську дитячу літературну премію імені Івана Котляревського, нагородять переможців міського конкурсу ескіза одягу «Етнокласика: сучасне дихання» та проведуть етноконцерт за участі кращих мистецьких колективів міста. Артисти полтавських театрів й обласної філармонії покажуть театральну композицію епізодів драматичних творів за мотивами І.П. Котляревського.

О 20.00 годині на зеленій зоні Соборного майдану любителі кіно можуть переглянути фільм просто неба.

Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk