• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві відбулася наукова конференція до Дня Незалежності України

Напередодні відзначення Дня незалежності України в Полтаві провели наукову конференцію за темою «28-ма річниця проголошення незалежності України: здобутки та перспективи».

На зібранні нагадали про головні принципи незалежних громадян та країни в цілому. В обговоренні взяли участь представники влади, історики, громадськість, науковці та юристи.

«За два дні ми відзначатимемо найбільше державне свято – День незалежності нашої країни. Доля України – це доля кожного з нас, майбутнє наших дітей, онуків, тому ця тема близька кожному. Згадуємо 90-ті роки минулого століття. Тоді було проголошено нашу незалежність. І нині ми продовжуємо її відстоювати та  рухатися вперед. Хто б що не казав, але наша держава має свої символи, закони та традиції. І на нинішньому зібранні говоритимемо  про нагальні проблеми сьогодення», – зазначив Микола Білокінь.

Не випадково місцем проведення конференції обрали Полтавську державну аграрну академію. Як зауважив завідувач кафедри маркетингу ПДАА Володимир Писаренко, саме в приміщенні цього вишу знаходилося Пересопницьке Євангеліє, на якому всі президенти незалежної України складали присягу.

«У цій залі сильна енергетика, тут не можна казати неправду. Тож наша розмова буде відвертою», – сказав Володимир Писаренко.

 Про реформування органів місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою розповів радник із децентралізації Полтавського центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Ісип. Зауважив, що є багато проблем, які потрібно вирішувати в суспільстві, владі, економічних процесах, для того щоб добробут та комфорт проживання кожного покращувався. Тож права, які мають українці та інститути державності, потрібно цінувати. Саме вони дають підстави для розвитку країни в тому напрямку, про який мріяли наші предки. І додав, якщо ми не будемо спілкуватися один із одним, то ніколи не побудуємо громадянського суспільства.

   «За радянських часів всі звикли жити за вказівками згори. Нині ж будується громадянське суспільство, яке діятиме так, як домовилися один з одним», – сказав Олександр Ісип. 

  Про етапи українського державотворення розповіла доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін ПДАА Тамара Шаравара.

«Є багато ознак державності, які має Україна. Здобуті вони не легко, потом, кров’ю та нашими руками. І найголовніше – це суверенність.  Ті ж події, що нині переживає країна, мають ще більше нас об’єднати. І, звісно,  викристалізується новий світогляд. Підростає молоде покоління, яке, до слова, завзятіше та патріотичніше. І саме молодь надихає нас не просто дбати про державу, а берегти її», – сказала Тамара Шаравара.

Тематичні круглі столи до Дня Незалежності в Полтаві проводять за ініціативи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації щороку.   

 

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk