Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Взаємодія органів влади з громадськістю: цьому можна навчитися

У Полтаві відбулася презентація онлайн-курсу «Взаємодія органів влади з громадськістю». Він представлений на освітній платформі Prometheus.

Організатори презентації – Інститут Аналітики та Адвокації та Мережа хабів України. Їх представники під час привітання запрошених висловили певне здивування тим, що на їх запрошення активно відгукнулися саме представники органів виконавчої влади та самоврядування.

Наприклад, у залі було аж 4 представники Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Полтавської облдержадміністрації. Також завітали представники громадських організацій та активні громадяни.

Презентація стала своєрідним початком навчання на онлайн-курсі, адже її учасники обговоримо ключові перешкоди взаємодії між владою та жителями Полтави та області. Подальше навчання проходитиме онлайн на зручній платформі Prometheus.

Автори цього курсі на цьому сайті стверджують: « Громадськість вимагає від Уряду активного зворотного зв’язку, у свою чергу й Уряд не може обійтися без усвідомлення того, яким чином громадяни розуміють, оцінюють його зусилля у вирішенні соціально значущих питань».

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk