Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині готуються до відзначення Дня прапора та Дня Незалежності

У заступника голови облдержадміністрації Миколи Білоконя відбулася нарада з питань підготовки та відзначення Дня Державного прапора України та Дня Незалежності.

Він наголосив на необхідності зваженого і відповідального підходу до організації святкування.

«Традиційно сьогодні на засіданні зібралися всі причетні до злагодженого та якісного проведення урочистостей. Тому всі заплановані заходи 23 та 24 серпня маємо провести на високому рівні», – зазначив Микола Білокінь.

План заходів щодо відзначення в області 28-ї річниці незалежності України затвердили ще у червні та надіслали всім відповідальним виконавцям.

Докладніше про заплановані заходи розповіла директорка Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко.

Серед заходів, що відбудуться в обласному центрі підняття Державного прапора України, покладання квітів до пам’ятників загиблим українським козакам, гетьману Івану Мазепі та Тарасу Шевченку, а також полеглим воїнам АТО. На Алеї героїв проведуть поминальну панахиду. Також обласний центр та райони долучаться до всеукраїнських заходів. Зокрема, буде оголошена загальнонаціональна хвилина мовчання  на честь героїв Небесної Сотні прозвучать сто ударів дзвону.

Крім того в області поведуть тематичні спортивні заходи, круглі столи, фотовиставки, експозиції в школах і закладах оздоровлення та відпочинку.

Як повідомила начальник Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради Лариса Кречко, у Полтаві до Дня Прапора в парку «Перемога» організують патріотичний флешмоб. Також відбудеться забіг у вишиванках, святковий концерт і показ військової техніки.

Як поінформувала директорка Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентина Вождаєнко, відбудеться низка культурно-мистецьких заходів патріотичного спрямування, присвячених головному святу нашої держави. А ще організують інформаційні, просвітницькі, культурно-масові заходи, присвячені історії здобуття Україною незалежності, видатним історичним особистостям та сучасним діячам українського державотворення.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk