• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«Причиною всіх великих пожеж є навмисні підпали та необережне поводження з вогнем», – Юрій Тараненко

Цьогоріч пожежна ситуація в лісах області є напруженою, але контрольованою. Нині в лісах підприємств Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства сталося 2 випадки лісових пожеж загальною площею 0,43 га.

Про це на апаратній нараді повідомив начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Тараненко.

«Причинами пожеж насамперед є погодні умови та людський фактор, а саме нехтування пожежними правилами в лісі. Однак є й інші об’єктивні фактори – недофінансування, зношеність парку лісопожежної техніки. Причиною ж усіх великих пожеж є навмисні підпали або необережне поводження з вогнем населення», – зазначив Юрій Тараненко.

Найбільша кількість лісових пожеж за минулий рік припадає на такі райони: Кременчуцький – 11, Полтавський – 9.

«Потрібно посилити роботу щодо попередження пожеж у Кременчуцькому, Полтавському, Новосанжарському та Котелевському районах. Там варто проводити більше профілактичних заходів та роз’яснення серед населення», – зауважив т.в.о голови облдержадміністрації Олег Пругло.

Наглядають за протипожежним станом та ведуть боротьбу з лісовими пожежами 8 лісопожежних станцій. Вони комплектовані 36 пожежними машинами, 13 пожежними модулями, 3 катерами, а також мотопомпами, ранцевими лісовими вогнегасниками, пожежним інвентарем. На підприємствах облаштували 57 місць для забору води з штучних та природних джерел. Усі лісгоспи забезпечені системами радіозв’язку та частково системами відеоспостереження.

«За кошти Фонду охорони навколишнього природного середовища минулого року придбали 5 веж та 6 систем відеонагляду, а також у ДП «Кременчуцьке лісове господарство» створили наглядовий центр. Загальна чисельність пожежних команд на підприємствах – 140 осіб, із них 20 – постійні працівники. Із 2016 року утримання цих працівників відбувається за власні кошти лісгоспів», – поінформував Юрій Тараненко.

Він зауважив, що в області варто посилити систему відеоспостереження в лісах. Звернув увагу на впровадження сучасних систем виявлення лісових пожеж, підвищення технічної оснащеності, тісну взаємодію з підрозділами Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Полтавській області та проведення протипожежної пропаганди залишаються найбільш дієвими заходами протистояння вогню в лісі.

 

 

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk