Previous Next

В ОДА відбулося засідання конкурсної комісії  щодо реалізації проектів громадських організацій за рахунок бюджетних коштів

Надрукувати

29 березня відбулося п’яте підсумкове засідання конкурсної комісії для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу проектів громадських організацій за рахунок бюджетних коштів у 2017 році.

У заході взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, голова комісії, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко.

- Захист проектів відбувся на третьому засіданні конкурсної комісії, за підсумками якого переможцями, з урахуванням кількості набраних балів, рішенням комісії від 27.04.2017 р. було ухвалено рішення про фінансування 6-ти проектів на загальну суму 240 тис. грн. Усі проекти успішно реалізовані, - зазначила Вікторія Пилипенко.

Моніторинг виконання програм засвідчує, що результативні показники виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) відповідають запланованим результативним показникам та обсягу витрачених бюджетних коштів.

У результаті всі члени комісії одноголосно проголосували за затвердження підсумкового звіту про виконання проектів ГО, з яким можна  ознайомитися на офіційному веб-сайті Департаменту (http://www.polinfo.gov.ua/konkurs-proektiv-hromadskykh-orhanizatsii-2017). У зазначеному розділі також оприлюднені короткі та повні звіти виконавців конкурсних пропозицій про реалізацію конкурсних проектів та презентаційні матеріали у форматі.

Слід відмітити, що на 2018 рік також заплановано проведення відповідного конкурсу. Відповідно до заходів та напрямків реалізації Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери на 2016-2020 роки заплановано виділення 200 тис. грн.

Членами конкурсної комісії було погоджено перелік цілей та пріоритетні завдання конкурсів проектів ГО на 2018 рік:

- оборонна Україна, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканості, допомога ЗСУ; сприяння у підтримці громадського порядку на території області, захист прав і свобод громадян;

- формування національної свідомості, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, гордості за минуле і сучасне та поваги до державної символіки;

- сприяння впровадженню загальнодержавних реформ на регіональному рівні;

- підвищення рівня громадської активності членів територіальних громад, інституційної спроможності громадських об’єднань, забезпечення їх участі у державотворчих процесах;

- підвищення рівня екологічної обізнаності та проведення заходів з охорони довкілля.

Оголошення про проведення конкурсу буде оприлюднено на сайті Департаменту та у регіональних ЗМІ.