• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Понад 200 небезпечних подій трапилось упродовж минулого місяця в області

Упродовж травня на теренах Полтавщини виникло 222 небезпечні події, внаслідок яких загинули 15 осіб, із яких 1 дитина. Отримали травми або постраждали 121 людина, зокрема 22 дитини. Врятували 9 осіб. Таку статистику озвучив начальник управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Віктор Стеблянко, розповідаючи на апаратній нараді в ОДА про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області.

У регіоні за минулий місяць трапилось 102 пожежі. Одна людина загинула. Крім того, в Розсошенцях на сільгоспугідді згоріло 36 тонн торішнього сіна. 90 тонн вдалося врятувати.

– Сталося 62 дорожньо-транспортні пригоди, внаслідок яких загинули 5 людей, із них один пішохід й один велосипедист. Зафіксовано два нещасні випадки з людьми на водних об’єктах. Зокрема, в селі Остап’є Великобагачанського району перепливали діти річку. Вода в ній ще досить холодна. Один хлопець до берега не доплив, – розповів Віктор Стеблянко.

Додав, що на Полтавщині зафіксовано й 10 випадків виявлення застарілих боєприпасів. Нині останні знищені.

– Внаслідок отруєння токсичними й іншими небезпечними речовинами дві людини загинули – подружня пара, постраждали три особи, – додав Віктор Стеблянко.

Нагадав про випадки відключення електропостачання в регіоні. Зокрема, вони трапились 22 травня у близько 40 населених пунктів Глобинського, Карлівського, Великобагачанського, Миргородського і Семенівського районів. Відповідні служби спрацювали нормально, відновивши світло до 16 години наступного дня.

У регіоні упродовж травня зафіксовано 39 нещасних випадків. Загинули 6 людей: троє – на залізниці, двоє отримали ураження електрострумом (один чоловік – на виробництві, інший – у домогосподарстві), одна – під час ремонту автомобіля.

– Спостерігаємо збільшення кількості надзвичайних подій в області на 16 відсотків. Кількість загиблих зменшилась на 4 відсотки, а постраждалих дещо збільшилась, – розповів Віктор Стеблянко.

Наголосив, що органам виконавчої влади та місцевого самоврядування потрібно посилити інформаційно-просвітницьку роботу щодо дотримання правил поводження на воді під час літнього сезону й на забезпечення пожежної безпеки.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
УВАГА! Конкурс на здобуття Українсько-єврейської літературної Премії «Зустріч-2024»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk