• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«Безпека руху – це комплексна робота», – Роман Товстий

На Полтавщині діє  обласна Програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху.

Як повідомив на апаратній нараді начальник Управління інфраструктури обласної державної адміністрації Сергій Марчишинець, Програма працює за трьома напрямками. Перший – спрямований на пропаганду безпеки дорожнього руху, другий – спрямований на підвищення рівня безпечності доріг та дорожньої інфраструктури, третій – це моніторинг безпеки дорожнього руху.

За словами Сергія Марчишинця, аби уникнути дорожньо-транспортних пригод на автошляхах загального користування та вулицях міст, зокрема, на ділянках концентрації ДТП та інших аварійно-небезпечних місцях, облаштовують зони наземних пішохідних переходів і замінюють, за можливості, їх на підземні. Також облаштовують розв’язки кільцевого типу з малим діаметром центрального острівця на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення на перехрестях автомобільних доріг.

Посадовець зауважив, що в області постійно проводять моніторинг безпеки дорожнього руху. Впроваджують високотехнологічні системи відеоспостереження за транспортними засобами.

«Робота в галузі пасажирського транспорту передбачає залучення страхових компаній, які мають оперативно оформлювати ДТП,  впровадження системи спостереження в автобусах, зокрема, мова йде про розбудову системи спостереження за принципом «Сitybus», яка запускається в регіоні.  Вона дає можливість відстежувати транспортні засоби в місцях концентрації ДТП та роботу пасажирського транспорту», – сказав Сергій Марчишинець.

Також на офіційному веб-сайті Управління інфраструктури облдержадміністрації громадянам доступна «Інтерактивна мапа мережі автобусних маршрутів України, зокрема й Полтавської області».

         «За допомогою інтерактивної мапи можна отримати інформацію про майже 4000 міжобласних та міжнародних маршрутів, розклад руху і проміжні зупинки, спланувати маршрут та перевірити у перевізника наявність ліцензії. Незабаром з’явиться й  інформація про перевізників, що здійснюють приміські та міжміські внутрішньообласні маршрути загального користування», ­ – зазначив Сергій Марчишинець.

Як повідомила начальник сектору забезпечення діяльності управління патрульної поліції в Полтавській області Наталія Новікова, з  початку року на дорогах травмовано 29 дітей, із них 14 пішоходів, 1 велосипедист, 13 пасажирів і 1 неповнолітній водій. Також 59 ДТП виникло за участі пішоходів.  

Т.в.о голови облдержадміністрації Роман Товстий зазначив, що в області проводять відповідну роботу щодо попередження ДТП.

«Безпека руху – це комплексна робота. Багато факторів впливає на це. Зокрема, інформаційно-просвітницька робота, й ремонт дорожнього  покриття, й облаштування проїжджої частини та свідомість перевізників. Кожен є учасником дорожнього руху, тому всі мають дбати про свою безпеку. Адже ми своїм прикладом показуємо дітям, як варто поводитися на дорозі. На жаль, статистика щодо ДТП невтішна й маємо над чим працювати», ­ – наголосив Роман Товстий.

У другому півріччі 2019 року облдержадміністрацією планується здійснення ряду основних заходів, а саме просвітницької роботи серед дітей у дитячих  закладах оздоровлення та відпочинку, проведення форуму з безпеки дорожнього руху, забезпечення населення світловідбивними елементами – флікерами, організація безпечної дорожньої інфраструктури, проведення навчання працівників транспортної сфери з надання домедичної допомоги постраждалим у ДТП.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk