• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Понад 60 виробників Полтавщини долучилися до ініціативи «Зроблено в Україні»

На Полтавщині понад 60 виробників вже маркують свою продукцію логотипом «Зроблено в Україні». Їх сфера діяльності досить різна: виробництво машин і устаткування, панчішно-шкарпеткових виробів, м’яса та м’ясних продуктів, молочних виробів, кондитерських, хліба та хлібобулочних виробів, круп’яної продукції.

У Полтавській ОВА відбулася чергова нарада з територіальними громадами області щодо впровадження Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні», яка запроваджена за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

Мета платформи: стимулювання ділової активності українських виробників, популяризації та просування українського продукту серед населення.

На нараді обговорили нагальні питання щодо маркування продукції логотипом «Зроблено в Україні», наведено приклади успішного досвіду маркування як виробниками так і торговельними мережами, зокрема мережею «Аврора».

Також учасникам наради наголосили, що фахівцями регіонального офісу «Зроблено в Україні» надаються консультації щодо умов участі в урядових програмах та здійснення маркування продукції у межах політики ініціативи.

Фахівці Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОВО продовжують популяризувати державні програми з підтримки бізнесу та сприяти просуванню продукції вітчизняних виробників на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk