• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Горішніх Плавнях відбувся всеукраїнський турнір з грепплінгу та панкратіону

6-7 липня Горішні Плавні приймали учасників всеукраїнського турніру з грепплінгу та панкратіону «FERRUM OPEN CUP». 

Організаторами цих змагань стали відокремлений підрозділ федерації панкратіону та грепплінгу України в Полтавській області та ГО «Ферум». В цьому році близько 200 спортсменів з 5-ти областей України (Запорізької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Харківської та Полтавської) завітали до Горішніх Плавнів.

Полтавщину представляли борці спортивних клубів «Скорпіон» (Лубни), «ONE TEAM KREMENCHUK», «Спарта» (Кременчук), ДЮСШ Кисельова (Кременчук), «FERRUM» (Горішні Плавні), «Святогор» (Горішні Плавні), «Елєфант» (Горішні Плавні), «ONIX» (Полтава).

Цікавою особливістю протиборства є те, що спортсмени змагаються в двох видах спорту протягом 2 днів, і лише отримавши перемоги в обох двобоях здобувають Кубок абсолютного чемпіона.

Потужно показали себе гості з Запорізького клубу «RAGE», які брали участь у змаганнях вперше.

З полтавських клубів найкращий результат показали спортсмени клубу «Скорпіон» з Лубен. Надія Руденко, Анастасія Ісичко, Матвій Сухомлін, Захар Дмитренко та Артем Криворощенко стали абсолютними чемпіонами, здобувши перемоги в обидва дні змагань.

Також 8 липня вперше в Полтавській області було проведено атестаційний семінар для спортсменів із панкратіону. Головувай Олександр Гусак (чорний пояс 3 ДАН з панкратіону). Атестацію пройшли 88 борців із Горішніх Плавнів, Лубен та Кременчука.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk