• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині вчили лікарів надавати допомогу при хімічних загрозах

Медиків області вчили злагоджено діяти під час масового надходження пацієнтів, уражених хімічною зброєю, надавати невідкладну допомогу, діагностувати, запобігати летальним випадкам та не допускати зараження інших людей.  

Дводенний тренінг «Організація надання першої медичної допомоги при хімічних загрозах» для лікарів області влаштувала французька неурядова організація «MEHAD».

«Ми будемо навчати, що повинні робити медики. Відпрацьовувати їхні дії, щоб зменшити ризик контамінації в лікарні під час таких загроз, бо хімічна зброя відноситься до зброї масового ураження. Ми будемо спостерігати велику кількість постраждалих різного ступеня тяжкості. І будемо вчити лікарів як правильно ідентифікувати дану хімічну сполуку і надавати медичну допомогу на ранньому госпітальному етапі», – розповідає тренер французької неурядової організації «MEHAD» Людмила Шерстюк.

Першого дня медики опановували теорію. Другого – застосовували отримані знання на практиці. Відтворювали ситуацію допомоги при хімічних ураженнях, організовували бригади із знезараження, розробляли алгоритм прийняття рішення при масовому зверненні з підозрою на хімічне ураження, розробляли план евакуації тощо.

«Зараз це конче необхідно, дивлячись на ситуацію в країні, щоб ми були готові у випадку надходження наших захисників, або цивільного населення. В кожного є своя роль. Кожен займається конкретною справою. Я не можу піти до інших і робить те, що хочеться мені. Це дуже класно зроблено, це, дійсно, система», – говорить учасник тренінгу, медпрацівник Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського Владислав Суковатий.

Кваліфікацію підвищили 30 лікарів із Полтавщини.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk