Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Тисячі полтавців і гостей міста відвідали «ПОШУК»

Протягом двох днів у Полтаві працювала ІІ універсальна книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК». У її межах відбулися понад 70 іміджевих заходів із популяризації української книги. Їх відвідали тисячі полтавців і гостей міста.

Сьогодні перед будівлею Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського провели церемонію закриття «ПОШУКу».

– Порівняно з минулим роком, виставка-ярмарок покращила роботу. Ми врахували пропозиції й зауваження, які отримали на «ПОШУКу» в 2018-му. Цьогоріч більше учасників і відвідувачів. Дуже багато людей прийшли упродовж двох днів на виставку. Це приємно, адже ми готувалися. Представники понад половини областей України приїхали на два дні до Полтави, привезли свої книги. Проте основне не продати книгу, а обмінятися думками, поспілкуватися, поділитися досвідом та ідеями. «ПОШУК» набуває статусу міжнародної виставки, адже почесним її експонентом цьогоріч стала делегація з Республіки Білорусь, – розповів заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь. – Докладатимемо зусиль, аби проводити виставку надалі й розширювати її масштаб.

Організатори нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу «Мистецтво друку», відзначили партнерів і учасників виставки-ярмарку. П’яте місце журі конкурсу віддали виданню «Гончарство Полтави XVIII століття» («Українське народознавство», Опішня). Четверте – «Шляхами Гілеї» (ФОП Меркулова О.Г., Запоріжжя). Третю сходинку посіла книга «Годинник природи» («Віват», Харків). Другу – «Моя золотая Бенгалия» на языках народов мира» (Поліграфічний комбінат ім. Якуба Коласа, Мінськ, Білорусь). Перемогло в цьогорічному конкурсі «Мистецтво друку» видання «Минск сквозь века» (Поліграфічний комбінат ім. Якуба Коласа, Мінськ, Білорусь).

– Дорогі друзі, шкода, що ці два дні так швидко минули й ми маємо повертатися сьогодні в Мінськ. Сподіваємося, ще побуваємо на «ПОШУКу». Запрошуйте, приїжджатимемо. Дякуємо організаторам і відвідувачам виставки за увагу й зацікавленість Білоруссю, – зазначила начальник управління видавничої та поліграфічної діяльності Міністерства інформації Республіки Білорусь Олена Павлова.

Учасники церемонії офіційного закриття «ПОШУКу» долучилися до акції у межах Міжнародного соціального проекту «Книга добра», розгорнули перед бібліотекою великий прапор України. Представниця проекту, волонтер Світлана Даценко вручила «Книги добра» делегаціям із Республіки Білорусь та Львова, передала два видання ПОУНБ імені І.П. Котлеревського та Полтавській обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного.

На закритті ІІ універсальної книжкової виставки-ярмарку виступили народний хореографічний колектив «Міленіум» і муніципальний духовий оркестр «Полтава».

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk