• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві відбувся круглий стіл з муніципальними партнерами Німеччини та України

 

Як українські муніципалітети можуть підтримувати та розвивати партнерські відносини з німецькими містами і територіальними громадами? Про це говорили представники 36 громад  під час четвертого круглого столу муніципальних німецько-українських партнерств, який відбувся 14 травня у Полтаві.

«Ми підтримуємо німецько-українське партнерство між містами й громадами. Це вже 4 круглий стіл мережі українсько-німецькимх партнерств. У цій залі зібралися

представники міст, які мають партнерство з Німеччиною. Обговорюємо виклики, що виникають під час партнерства, та плани, які підтримує німецька сторона»,– розповіла  керівниця проекту «Муніципальні партнерства з Україною» Тамара Колісніченко.

З 2015 року Сервісний центр «Міста в Єдиному світі» (SKEW) товариства Engagement global опікується німецько-українськими муніципальними партнерствами, яких нині налічується понад 60.

Консультативна та фінансова підтримка, яку пропонує SKEW, з січня 2019 змінилася. Проект «Муніципальні партнерства з Україною» перейшов у другу фазу. Ініціативи пріоритетних напрямків, як, наприклад, розвиток місцевого самоврядування, енергоефективність, розвиток міст, матимуть шанс отримати фінансування через Фонд малих проектів.  Окрім того, 47 учасників круглого столу дізнаються про досвід партнерства між Полтавою та містами Фільдера, зможуть подивитися на Україну «очима Німеччини», обговорити труднощі міжнародної співпраці та шляхи їхнього подолання.

«Завдяки проекту, який втілює ENGAGEMENT GLOBAL, маємо можливість залучати інвестиції для Полтави від німецьких урядових організацій та Міністерства економічного розвитку Німеччини, які ми може використати разом з містами побратимами.  Гроші виділяють на певні ініціативи, яких Полтава нині має чимало, але щоб їх втілити в життя, потрібні кошти. Треба, щоб гроші були не лише кредитні, а й донорські. Ми шукаємо порозуміння з нашими німецькими партнерами. Аби ті в свою чергу подали наші проекти до Міністерства економічного розвитку Німеччини, щоб воно їх проплатило. Як приклад, можу навести такий проект: зробити мікрорайон Левада енергоефективним з освітлення», – розповів директор комунальної організації «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради  Юрій Левченко.

Полтава має 30досвід досвід партнерства з містами Фільдера. Також наше місто одне з перших прийняло Концепцію інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030».

 

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk