Антон Чубенко ознайомився з роботою закладів освіти в Карлівській громаді

Надрукувати

За дорученням начальника Полтавської ОВА Філіпа Проніна представники облвійськадміністрації проводять моніторинг діяльності навчальних закладів області у період воєнного стану.

У Карлівській територіальній громаді заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко та директор Департаменту освіти і науки ОВА Євген Кончаковський ознайомилися з роботою Карлівського ліцею імені Ніни Герасименко, Професійно-технічного училища №50, Варварівської спеціальної школи.
«Кожного тижня працюємо в громадах області з метою ознайомлення з роботою закладів освіти у період воєнного часу. Сьогодні здійснили робочий візит у Карлівську громаду. Оглядаємо три заклади освіти – ліцей, профтехучилище, школу. Безпосереднє спілкування із педагогічними працівниками дає можливість глибинно розуміти ті чи інші проблеми в освітній галузі й знаходити спільні шляхи вишень», – зауважив Антон Чубенко.
Профтехучилище № 50 здійснює підготовку робітничих кадрів для громадського харчування, сільського господарства, будівництва, галузей економіки, автомобільного транспорту, електротехнічного виробництва, торгівельно-комерційної діяльності. Нині тут здобувають освіту 308 учнів, діє 17 навчальних груп.
Окрім того, заклад проводить навчання дорослого населення за очною дуальною формою навчання на умовах договору. Наразі 15 осіб тут здобувають фах кухаря.
На завершальному етапі процес приєднання до училища Чутівського ПТУ № 55 та створення на базі об’єднаних закладів освіти Регіонального центру професійно-технічної освіти м. Карлівка.
Антон Чубенко та Євген Кончаковський оглянули матеріально-технічну базу, навчальні кабінети, майстерні, лабораторії, а також укриття.
«Важливо, що в училищі налагодили тісну співпрацю з потенційними роботодавцями – провідними підприємствами регіону. Також заклад є учасником програми ЄС «EU4SKILLS: кращі навички для сучасної України». Його представники взяли участь у навчальному курсі з розвитку підприємницьких навичок учнів для покращення адаптивності до потреб ринку праці під час війни. Це дуже важливо і актуально нині», – зауважив Антон Чубенко.
У Карлівському ліцеї імені Ніни Герасименко освіту здобуває майже 600 учнів. Заклад працює за очною формою навчання та має відповідно обладнане укриття.
Що ж до Варварівської спеціалізованої школи, то тут навчається 80 школярів за змішаною формою навчання.
Антон Чубенко оглянув укриття закладів та матеріально-технічне обладнання.
«Безпека лишається одним із головних питань освітнього процесу. Укотре наголошуємо на дотримані обов’язкових вимог – освітлення, опалення, кондиціонування, інтернет-зв’язок, вбиральні. Перевірки споруд закладів освіти – на особистому контролі керівництва області. Безпека освітнього процесу – пріоритет», – підкреслив Антон Чубенко.