Previous Next

У Полтаві відзначили переможців чемпіонату України з плавання серед кадетів

Надрукувати

У полтавській «Акварені» провели зимовий чемпіонат України з плавання серед кадетів. З'їхалися майже 270 учасників із 17 областей та Києва. Про це розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

Павло Довжик – плавець, який більше року представляє Полтавщину на змаганнях. На його рахунку вже чимало спортивних нагород. Додалося їх і за підсумками чемпіонату України серед кадетів.

Павло став мультимедалістом всеукраїнських змагань. Здобув два «золота», «срібло» й «бронзу» в різних стилях та дистанціях. Ще одну бронзову медаль завоювала вихованка ДЮСШ №3 Поліна Силюкова на 200-метрівці брасом.

«Майстерність і наполегливість наших дітей захоплює й надихає. Відзначили переможців чемпіонату – кращих із кращих. За кожною медаллю – невтомна та щоденна спільна праця спортсмена і тренера. Вітаємо! Пишаємося! Так тримати!» – додав Філіп Пронін.