Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Через сильні заморозки на Полтавщині оголосили помаранчевий рівень небезпеки

Сильні заморозки до -5 градусів в нічний час та до +15 градусів тепла вдень. Очікуються й заморозки на поверхні ґрунту до -3.Таку погоду прогнозують полтавцям на вихідні 20 та 21 квітня. 


За прогнозами обласного центру з гідрометеорології,в суботу, 20 квітня, на Полтавщині без опадів, весь день буде хмарно. Вітер північно-східний 5-10 м/с. У Полтаві температура повітря вночі від 0° до -2° морозу, вдень – від +10° до +15° тепла. По області температура повітря вночі становитиме від 0° до -5° морозу, вдень – від +12° до +14° тепла.
У неділю, 21 квітня, на Полтавщині без опадів, хмарно з проясненнями🌤Вітер східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі від +1° до +6° тепла, вдень – від +10° до +15° тепла. 
Синоптики попереджають про небезпечні метеорологічні явища у Полтавській області та Полтаві, а саме сильні заморозки вранці 20 квітня на поверхні грунту та в повітрі сильні (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk