Previous Next

Полтавські спортсмени вибороли нагороди на чемпіонаті України з плавання

Надрукувати

Завершився чемпіонат України з плавання юніорів та юнаків. Полтавські спортсмени показали гарні результати.

Валерія Чернищук здобула дві золоті медалі у категорії юнаки, срібну та бронзову медаль у категорії юніори. 100 м вільним стилем подолала за 59.22 с, 50 м вільним стилем за 27.27.

Юлія Ткаченко виборола 7 медалей: 4 золоті, 2 бронзові і одну срібну. Спортменка виконала норматив штатної збірної України на дистанції 200 м на спині відібралася на міжнародні змагання «Multinational», які пройдуть в місті Скопʼє (Північна Македонія) 6-7 квітня. Результати спортсменки: 50 м на спині – 30.83; 100 м на спині – 1.04.58, 200 м на спині – 2.18.25; 100 м батерфляй –1.05.87.

Поліна Клеймьонова виборола бронзову медаль на дистанції 50 м брасом серед юніорів (33.98).