• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

#Соціальна_послуга натуральної допомоги. Черговий інформаційний дайджест Департаменту соцзахисту ОВА

Департамент соціального захисту населення продовжує інформаційну компанію з популяризації соціальних послуг. Попередньо на офіційній сторінці Facebook вже розміщено базову інформацію щодо системи соціальних послуг області, а також опублікувано дайджести щодо отримання послуг соціального таксі та догляду вдома.

Поряд з ними, не менш затребуваною є послуга натуральної допомоги, яка включає в себе перукарські послуги, прання білизни та одягу, ремонт одягу та взуття, рубання дров, косіння трави, надання продуктів харчування, предметів і засобів особистої гігієни, санітарно-гігієнічних засобів та засобів догляду, одягу, взуття та інших предметів першої необхідності, обробіток присадибної ділянки.

В області близько 40 % громадян похилого віку мешкають у сільській місцевості, де отримання базових побутових послуг ускладнено географічним розташуванням та інфраструктурною доступність.

Протягом 2023 року послугою натуральної допомоги охоплено 48 тис. осіб.

Для наближення соціальних послуг до уразливих категорій населення, які за станом здоров’я або через похилий вік не в змозі самостійно відвідувати необхідних їм спеціалістів, при 38 територіальних центрах соціального обслуговування, центрах надання соціальних послуг функціонують мультидисциплінарні команди, до складу яких залучені, зокрема перукар, швея, машиніст із прання білизни, робітник із комплексного обслуговування.

У минулому році фахівцями мультидисциплінарних команд надано соціальну послугу 8 тис. осіб.

Крім того, з метою наближення побутових послуг до населення у 17 територіальних громадах (Білицька, Глобинська, Гребінківська, Кобеляцька, Козельщинська, Кременчуцька, Котелевська, Оболонська, Оржицька, Пирятинська, Решетилівська, Шишацька, Семенівська, Терешківська, Хорольська, Чорнухинська, Щербанівська) функціонують 29 віддалених робочих місць працівників територіальних центрів, в яких працюють перукарі, швеї, машиністи з прання білизни, робітники з комплексного обслуговування, якими надано послуги понад 5 тис. осіб.

У 2023 році віддалене робоче місце перукаря Центру надання соціальних послуг Терешківської сільської ради створено у с. Копили Полтавського району.

Для отримання послуги заявник або уповноважена особа повинна звернутись до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення територіальної громади, ЦНАП або безпосередньо до територіальних центрів соціального обслуговування та центрів надання соціальних послуг.

                                                                                                

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk