Психологія кризових ситуацій

Надрукувати

Майже щодня ми відчуваємо стрес та емоційне виснаження. Тому, щоб навчитися зберігати психологічну рівновагу, у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації для посадовців органів влади і самоврядування у рамках освітніх програм реалізуються теми: «Стресостійкість публічного службовця в умовах професійної діяльності та кризових соціальних ситуацій (війни)», «Психологія кризових ситуацій», «Професійне вигорання: причини виникнення та напрями усунення», «Попередження та вирішення конфліктів у професійній діяльності публічних службовців» тощо.

На заняттях йдеться про те:

як публічним службовцям ефективно спілкуватися в умовах невизначеності;

як працює психіка в стані стресу та як це впливає на робочі процеси;

як допомогти собі та тим, хто поруч, щоб запобігати можливим конфліктам та не допустити вигорання, тощо.

Учасникам освітнього процесу надаються покрокові поради та практичні інструменти щодо методів діагностики та технік підвищення стресостійкості у діяльності публічного службовця, що допоможуть:

зрозуміти що таке стрес та чому він виникає і як ідентифікувати його прояви;

правильно і вчасно виявляти, діагностувати та аналізувати цей стан;

мінімізувати наслідки хронічного стресу.

Отож застосування технік саморелаксації та самовідновлення у забезпеченні стресостійкості публічними службовцями під час професійної діяльності збереже їх фізичне та психічне здоров’я.

І головне, ми не маємо дозволяти паніці заволодіти нами, пам’ятаймо, що обставини, в яких ми зараз опинилися – це тимчасово.

Віримо ЗСУ! Неодмінно переможемо!

Слава Україні!

 

Полтавський РЦПК