Previous Next

У Полтаві відбувся перший регіональний конкурс «Благодійна Полтавщина 2018»

Друк

У приміщенні Полтавського художнього музею імені М. Ярошенка відбулася церемонія нагородження переможців першого регіонального конкурсу «Благодійна Полтавщина 2018», організаторами якого є БФ «Карітас Полтава».

Конкурс  «Благодійна Полтавщина 2018» проводиться вперше і є регіональним представництвом Всеукраїнського конкурсу «Благодійна Україна», який традиційно проводиться вже 7 років поспіль. Участь у конкурсі взяли волонтерські загони та об’єднання шкіл та університетів; волонтери, які допомагають на Сході України; суб’єкти різних форм бізнесу; громадські та благодійні організації; агрохолдинги та агрофірми; дитячі творчі колективи.

«Провели у Полтаві регіональний конкурс «Благодійна Полтавщина» для того, щоб відзначити добрі справи тих людей, які працюють у різних сферах. Вони знаходять час, щоб свою працю, ресурси та можливість присвячувати добрим справам. Благодійний фонд «Карітас Полтава» підтримує ініціативи громадських організацій, а сьогодні ми хочемо привернути увагу суспільства до тих справ, які роблять меценати і благодійники, і сповна віддячити їм за їхню діяльність», – розповів директор БФ «Карітас Полтава» отець Володимир Раковецький.

За словами Володимира Раковецького, від волонтерів Полтавщини на конкурс надійшло 34 заявки. Розглянувши їх, Національна експертна рада визначила 12 переможців у наступних номінаціях:

Переможці цих номінацій отримали народну відзнаку «Ангел добра», а номінанти, які посіли друге і третє місця, отримали офіційні дипломи.