Previous Next

Чемпіонат Полтавської області з грепплінгу та панкратіону зібрав більше 300 учасників

Надрукувати

3 лютого в Горішніх Плавнях відбувся чемпіонат Полтавської області з грепплінгу та панкратіону серед молодших юнаків, юнаків, юніорів та молоді й фестиваль бойових мистецтв для дітей 6-9 років.

Участь взяли більше 300 спортсменів із Лубен, Кременчука, Полтави, Горішніх Плавнів та борці з Кропивницького.

За результатами змагань сформовані збірні команди області у вікових групах U15 , U17 та U20, і поїдуть на чемпіонаті України в березні до Білої Церкви.

У греплінгу в командному заліку 3 місце завоював клуб ONE TEAM (Полтава), 2 місце – «Скорпіон» (Лубни), 1 місце здобули спортсмени з «FERRUM FIGHT CLUB» (Горішні Плавні).

У панкратіоні призерами стали такі команди: 3 місце – «Багратіон» (Лубни), 2 місце заоював «Ферум» (Горішні Плавні), 1 місце – «Скорпіон» (Лубни).

Організували змагання відокремлений підрозділ федерацій грепплінгу та панкратіону в Полтавській області, управління у справах молоді та спорту ОВА та НГО «Ferrum» (Горішні Плавні).