Previous Next

Полтавські самбісти здобули чотири нагороди на Кубку України

Надрукувати

Чотири медалі привезли спортсмени з Полтавщини з Кубку України серед чоловіків і жінок зі спортивного і бойового самбо. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Золото» завоювала Юлія Засульська у ваговій категорії 47 кг. «Срібло» здобула Мілена Кухарь (50 кг). Бронзові медалі вибороли Вікторія Гриценко (72 кг) та Микола Голощапов (+98 кг). Команду до змагань готували В’ячеслав Пилипенко, Дмитро Богуш і Микола Лоза. Вітаю наших самбістів та їхніх тренерів», – розповів Дмитро Лунін.

Нагадаємо, Кубок України серед чоловіків і жінок зі спортивного і бойового самбо відбувся 18 та 19 серпня у Вінниці. Змагання зібрали 250 спортсменів із 19 регіонів країни.