Previous Next

Полтавці здобули 15 медалей на чемпіонаті світу з параплавання

Надрукувати

Плавці з Полтави здобули 15 медалей на чемпіонаті світу з плавання серед спортсменів з інвалідністю у Великій Британії. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«Чотири золоті нагороди на різних дистанціях завоював Денис Остапченко і ще три «золота» виборов Олексій Вірченко. До речі, Олексій разом з іншими українськими спортсменами в естафеті 4 по 100 м встановили світовий рекорд, здолавши дистанцію з показником 4.25.78, – розповів Дмитро Лунін. – Друге і третє місця посів Юрій Шенгур. Ще три «бронзи» здобув Олексій Вірченко, дві бронзові медалі – в Євгенія Богодайка та одна – у Дмитра Виноградця».

Наших плаців підготували тренери Галина Бойко та Ілля Калайда.

Вітаємо переможців та призерів, які гідно представили Полтавщину і всю країну на світовій арені.

Крім того, українські параплавці утримали першу позицію за загальною кількістю нагород, перше місце – за встановленими рекордами світу та піднялись на другу загальнокомандну позицію чемпіонату світу.

Загалом у підсумку чемпіонату світу в скарбничці України – 55 нагород, серед яких 20 золотих, 13 срібних та 22 бронзових, а також 8 світових рекордів та 2 рекорди Європи.

Саме на цих змаганнях Україна здобула 17 ліцензій на Паралімпіаду в Парижі.