Previous Next

Нагородили переможців конкурсу дитячих малюнків «Живопис природи Полтавщини»

Надрукувати

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулася виставка робіт учасників конкурсу дитячих малюнків «Живопис природи Полтавщини».

Департамент екології та природних ресурсів ОВА протягом двох тижнів приймав роботи юних художників на тему краси природи області. На розгляд журі надійшло майже 200 робіт від дітей, які мешкають не лише в Полтавській області, а й з Хмельницького, Черкас, Харкова. Переможців конкурсу нагородили цінними подарунками.
Показ робіт-переможців відбувся 7 липня – в День працівників природно-заповідної справи. Відвідав виставку заступник начальника Полтавської ОВА Олексій Бруслик. Він не тільки ознайомився з експозицією, а й відзначив фахівців природно-заповідної галузі.
«Сьогодні справді дуже важливий день із точки зору відзначення людей, які дбають про справу охорони нашого навколишнього середовища. В нас є успіхи на території Полтавщини, але їх потрібно системно розвивати. І дати новий поштовх у розвитку заповідної справи. Від того як ми сприятимемо охороні та розвитку природно-заповідного фонду, залежить, який спадок залишимо нашим нащадкам», – зауважив Олексій Бруслик.
Привітали фахівців природно-заповідної справи й колеги.
«Перше завдання, яке я отримав, обійнявши цю посаду, було збільшення заповідних територій. І ми поетапно крокуємо вперед. Сподіваюся, що всі користувачі земельних ділянок ітимуть нам на зустріч, і заповідні території Полтавщини тільки збільшуватимуться», – зазначив директор Департаменту екології та природних ресурсів ОВА Сергій Олейніков.
На Полтавщині вибудувано системну роботу, яка забезпечує збереження природно-заповідного фонду. Вектор руху визначений, залишається тільки віддано працювати, говорить Наталія Смоляр, заступник директора з наукової роботи регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський»: «Що таке природно-заповідні території – це біоцентри, де природа збереглася, сконцентрувалася, відновлюється. І звідси вона може потрапляти туди, де людина її трансформувала. Є у нас напрацювання, є бачення, і надалі будемо створювати такі цінні еталонні об’єкти природи нашої Полтавщини, а дитячі малюнки тільки надихають працювати віддано».