• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві онкохворі діти стали героями фотовиставки

У Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя  стартував соціальний фотопроект.   Фотовиставка «Я живу, борюсь і не здаюсь!»  складається із 30 чорно-білих світлин. На них зображені діти, які лікуються  в гематологічному відділенні Полтавської дитячої міської клінічної лікарні. Наймолодшому учаснику – 1,8 років, найстаршому 6. Приурочили благодійний проект до Міжнародного дня онкохворої дитини. На світлинах зображений побут, труднощі лікування, радощі та надії діток, які найбільше за все хочуть вилікуватись.

«Два дні я працювала у дитячому відділенні, але ідею виношувала два роки, з того моменту, коли  вперше побувала в лікарні, де лікуються онкохворі діти. На фотопроект батьки хворих діток відреагували по-різному. Одні погодилися одразу, інші не дали згоди. Працювати було важко. Адже бачиш, як все це переживають батьки. Та коли зазираєш в маленькі, усміхнені оченята, сповнені любові до життя, то відчуваєш, як позитивні емоції додають їм сил», – розповіла авторка фотовиставки  Анна Чапала.  

Підтримали ініціативу Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, Департамент культури і туризму облдержадміністрації та  благодійний фонд «Карітас Полтава». Директор фонду Володимир Раковецький говорить, метою проекту є привернення уваги суспільства до дітей, що живуть з онкологією.

«Нині чимало сімей в яких є онкохворі. Але хвороба – це не є вирок, це є те, що іноді допомагає ставати сильнішими. Змінюватися і цінувати життя. І саме таким діткам, яких ви бачите на фото, погрібна підтримка», – розповів Володимир Раковецький.

Світлини містять інформацію про дитину та її діагноз.

«Професія онколога дуже важка, а особливо, коли ти працюєш з дітками. Лікувати онкохвору дорослу людину –  це одна справа, а лікувати дитину – зовсім інша. Треба працювати і з батьками, і з бабусями, і дідусями. Зробити потрібно так, щоб дитина позитивно поставилася до свого лікування.  Для нас дуже важливим є раннє діагностування ракоутворень.  Дякую всім, хто долучається до лікування цих діток, що ви не байдужі до чужих проблем», – розповів доктор медичних наук, професор, завідуючий кафедрою онкології та радіології УМСА Володимир Баштан.

Оглянути фотовиставку  можна протягом тижня в обласній універсальній  науковій бібліотеці ім. І.П.Котляревського. Потім її експонуватимуть в Українській медичній стоматологічній академії.

 

 

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk