• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Керівництво Полтавської області зустрілось з афганцями

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав керівництво області зустрілося  з активом обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану.

За круглим столом зібралися воїни-афганці, сім’ї загиблих учасників бойових дій, заступники голови облдержадміністрації Олег Пругло та Миклоа Білокінь, керівники профільних департаментів та управлінь.

«У першу чергу, прийміть вітання від голови обласної державної адміністрації Валерія Головка. Сьогодні зібралися дійсно небайдужі люди, яким щиро вдячний. Ви подаєте приклад нашій молоді. Багато хто з вас воював в зоні АТО. Ваші побратими своїм життям довели, що люблять державу та завжди виконували військовий і громадянський обов’язок», – наголосив Олег Пругло.

Також він додав, що в минулому році учасникам бойових дій інвалідам ІІ групи виділили понад 8 млн грн на придбання квартир. 10 сімей вже отримали житло. Нині ще 19 сімей перебуває на черзі.  

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану учасники спілки отримали відзнаки від облдержадміністрації, обласної ради, відзнаки Президента України.

«У 2014 році почалася мобілізація українських чоловіків. На захист України стали й наші земляки. Саме з того часу почав існувати 16-й окремий мотопіхотний батальйон «Полтава». Було складно, але ми постійно відчували підтримку, як керівництва області, так і військових. І це не лише моя нагорода, а всіх моїх побратимів», – сказав  екс-командир 16 ОМПБ Іван Петренко.

На зустрічі афганці поділилися проблемами, з якими зіштовхуються учасники бойових дій, та обговорили наболілі питання. Микола Білокінь зазначив, що в області діє Комплексній програма соціального захисту і соціального забезпечення  населення.

 «Дивлюся в ваші обличчя і бачу сильних та вольових чоловіків. Нині 30-та річниця виведення військ  з Республіки Афганістан. І ви тут зібралися як одна сім’я. Небагатослівні, але впевнені та самовіддані, ті хто пройшов війну і вижив у найскладніших бойових ситуаціях», – зазначив Микола Білокінь.

Нагадаємо, 15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 30-та річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

 

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk