Previous Next

Веслувальники з Полтавщини здобули нагороди різного ґатунку на ІІ етапі Кубку світу

Надрукувати

Людмила Лузан стала мультимедалісткою ІІ етапу Кубку світу ICF Canoe Sprint World Cup 2023. Змагання проводили у польській Познані.

«До першого «золота» Людмила додала ще одну золоту, а також срібну і бронзову медалі. Першою стала в каное-одиночці на дистанції 500 м. Друге і третє місця здобула на цих же дистанціях у жіночій і змішаній каное-двійці», – розповів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Тарас Мазовський на 500-метрівці у змішаній каное-двійці виборов «бронзу».

На дистанції 500 м у каное-одиночці за путівку на Європейські ігри боролися два спортсмени з Полтавщини. Тарас Мазовський виборов «срібло», Павло Алтухов фінішував четвертим. У складі жіночого екіпажу на 500-метрівці Діана Танько й Інна Грищун були п’ятими, і це теж путівка на ІІІ Європейські ігри.

Вихованців Школи вищої спортивної майстерності до змагань готує Микола Мацапура.