• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

На Полтавщині збільшилася кількість загиблих на воді, – ДСНС

Із початку року на водоймах області загинули 14 людей. Це на 29% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це 26 травня на брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини повідомив заступник начальника ГУ ДСНС у Полтавській області Володимир Гришанін.

«Лише в травні цього року на водних об’єктах Полтавщини загинули 6 людей. Якщо порівнювати з травнем 2022 року, то тоді загинула лише одна людина. Один із прикрих випадків стався 11 травня цього року на території Решетилівської громади, коли під час риболовлі загинули син та батько, – розповів Володимир Гришанін. – Майже всі випадки загибелі на воді відбувалися поза межами спеціально облаштованих для купання місць».

Із метою попередження й мінімізації подібних випадків ГУ ДСНС України в Полтавській області проводить комплекс профілактичних заходів. Усім керівникам громад області направили листи щодо затвердження місцевими комісіями ТЕБ і НС переліку визначених місць масового відпочинку на водних об’єктах.

Нині в області обліковано 38 місць масового відпочинку населення на воді.

«Рятувально-водолазні служби з початку року провели 78 обстежень акваторії водойм, відведеної для купання. За результатами перевірок надано паспорти водної частини пляжу», – розповів Володимир Гришанін.

Довідково. При Полтавській обласній військовій адміністрації запрацював офіційний медіацентр. У ньому проводитимуть інформаційні заходи для представників медіа за участю правоохоронців, рятувальників, медиків, освітян та інших профільних фахівців із різних напрямів соціально-економічного, культурного, науково-технічного розвитку регіону.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk