• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині обіцяють взятися за реконструкцію гідроспоруд

На Полтавщині 65 малих водосховищ та понад 2 тис. ставків. Біля 70 відсотків цих водних об’єктів розташовані за межами населених пунктів. Найбільше ставків у Глобинському, Зіньківському, Миргородському, Шишацькому, Чутівському, Лохвицькому, Гадяцькому районах.

Як повідомив начальник регіонального офісу водних ресурсів Полтавської області Ігор Еренбург, кожне водосховище та ставок має гідроспоруди, що забезпечують життєдіяльність цих об’єктів. Нині гідротехнічні споруди водойм, які мають балансову вартість, практично залишилися без господаря.
«Всі об’єкти застарілі. Вони не передані у комунальну власність органам місцевого самоврядування і нині є безгосподарським нерухомим майном», – сказав Ігор Еренбург.

Навесні минулого року повені зруйнували майже 90 гребель і водопропускних споруд ставків. Найбільше таких випадків сталося в Диканському, Шишацькому, Миргородському, Великобагачанському, Чорнухинському районах. Більшість не відновили до цього часу.

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко зазначив, якщо негайно не відновити гідроспоруди на водоймах, то неконтрольована вода може нашкодити довколишнім населеним пунктам.

«Якщо ситуація дійсно критична, то вирішувати її потрібно одразу, а не чекати повені. Потрібно зробити обстеження всіх споруд та розробити відповідну програму. Будемо виділяти кошти на їх відновлення. Ситуація з водними об’єктами схожа на ту, що була з землями, що знаходяться поза межами населених пунктів. Ці об’єкти повинні належати органам місцевого самоврядування. Потрібно упорядкувати гідротехнічні споруди малих водосховищ і ставків та передати їх на баланси об’єднаних територіальних громад, міських, селищних і сільських рад», – наголосив Валерій Головко.

Очільник області дав доручення обстежити гідротехнічні споруди, що перебувають у критичному стані, та внести пропозиції щодо їхнього фінансування на розгляд сесії обласної ради.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk