• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

На Полтавщині успішно реалізують соціально значущі проекти

Понад 120 назв соціально значущих книг загальним тиражем близько 79 тисяч примірників видали на Полтавщині з 2000р. за кошти обласного бюджету. Це літературно-художні видання, історико-краєзнавча та дитяча література, довідкові та інформаційні видання.

Про це повідомила на  засіданні постійної комісії Полтавської облради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації Вікторія Пилипенко.

«Консультативний дорадчий орган – Експертна рада з випуску соціально значущих видань авторів області здійснює відбір видавничих проектів, які рекомендує для включення до проекту Плану випуску соціально значущих видань, що погоджується профільними комісіями обласної ради з відповідними рекомендаціями», – зазначила Вікторія Пилипенко.

Минулого року за кошти обласного бюджету випустили 11 видавничих проектів.

Всього реалізовано соціально-значущих видавничих проектів на загальну суму 398 тис. грн.

Книги, видані за кошти обласного бюджету, передають бібліотекам, творчим спілкам і товариствам області, видавництвам та авторам.

Крім того минулого року за  кошти обласного бюджету реалізували 4 проекти громадських організацій. Це проект ГО «ВелоПолтава» «Місцями пам’яті української революції 1917-1921 років», Диканської районної екологічної дитячої ГО «Зелене серце» «Впровадження роздільного способу збору сміття у навчальних закладах Полтавської області» та два проекти «Полтавської обласної організації інвалідів» «Військова служба за контрактом у нацгвардії України» та «Дізнайся та дій».

 

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk