• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області прозвітувало про свою роботу за рік та визначили завдання на поточний

На підсумковому засіданні колегії Пенсійного фонду України у Полтавській області обговорили підсумки роботи у 2018 році та визначили завдання на 2019 рік.

На засіданні начальник Головного управління Володимир Тараторін зауважив, що нині пенсійним забезпеченням в області охоплено майже 438 тис. громадян, а загальна сума виплачених мешканцям регіону пенсій протягом 2018 року склала 13,4 млрд. грн, що на 2,6 млн грн  більше, ніж за попередній рік з яких 22 тис. – колишні військовослужбовці.

«Полтавщина одна з найперших областей, яка займає перші місця у багатьох галузях. По підсумках роботи Пенсійного фонду будемо теж мати гарні показники і найголовніше, наша основна мета – забезпечення вікової  частини області, яка надзвичайно вразлива.  Дуже важливо проводити своєчасну виплату пенсій.  Підтримую ініціативи, які хоче впровадити пенсійний фонд по соціальному внесенні», – сказав голова облдержадміністрації Валерій Головко.

У числі пенсіонерів Полтавщини налічується 84,5 тис. громадян, які продовжують працювати. В області оперативно забезпечується виплата пенсій близько 9 тис. вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей.

Голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус розповів, що наразі весь пенсійний фонд працює над одним великим завданням – проведення перерахунку пенсій.

«Головне управління в Полтавській області справиться з цим завданням і вже з березня наші пенсіонери отримають відповідне підвищення. Передбачено, що ми повинні на 50% врахувати індекс інфляції та на 50% зростання рівня середньої заробітної плати. Ми сподіваємося, що Уряд найближчим часом прийме відповідне рішення Кабінету Міністрів України, і ми проведемо перерахунки для пенсіонерів», – зазначив Євгеній Капінус.

Начальник Головного управління додав, що у новий, 2019-й рік, із новими пенсіями увійшли як колишні військовослужбовці, так і окрема частина громадян, що одержують трудові пенсії. З 1 січня 2019 року військові пенсії на Полтавщині зросли, в середньому, на 415 гривень, а за два роки стануть більшими приблизно вдвічі.

Також під час засідання про свою роботу прозвітували начальник Кременчуцького об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Роман Ареп'єв та начальник Миргородського об'єднаного управління Віктор Бакало.

 

 

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk