Previous Next

У Полтавській ОВА розповіли про реалізацію державної інформаційної політики та протидію дезінформації й фейкам

Надрукувати

В умовах війни важливо протистояти дезінформації та фейкам. Від початку російського вторгнення та повномасштабної війни проти України росія здійснює агресію не тільки на полі бою, а й в інформаційній сфері. 

Про реалізацію в області державної інформаційної політики, спрямованої на протидію російській агресії, поширення суспільно важливої інформації для населення поінформувала директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОВА Вікторія Пилипенко на апаратній нараді в голови.

«Задля поінформованості жителів регіону ми щоденно висвітлюємо питання соціально-економічного розвитку Полтавщини, соціального захисту населення, підтримки внутрішньо переміщених осіб, охорони здоров’я та медичних послуг, освіти і науки, агропромислового, культурного й соціального розвитку та інше», – розповіла директор Департаменту Вікторія Пилипенко.

За її словами, офіційний верифікований Telegram-канал начальника облвійськадміністрації наразі є одним із головних інформаційних джерел про події регіону. Також у Telegram запроваджено чат-бот очільника області, у якому жителі регіону можуть поставити питання, висловити пропозиції чи розповісти про проблеми.

«Ми тісно співпрацюємо з регіональними медіа. Забезпечуємо поширення інформаційних матеріалів про діяльність органів публічної влади, матеріалів соціального спрямування. Від початку повномасштабного вторгнення в регіоні реалізовано близько 200 інформкампаній», – додала Вікторія Пилипенко.

Для формування моральних принципів, громадської думки, утвердження в свідомості українців патріотичних цінностей, поваги до держави, культурного та історичного минулого України, державної символіки, Збройних Сил України Департаментом на постійній основі забезпечується поширення соціальної реклами.

Зокрема: «Війна і міф», «Україна переможе», «Герої України», «Міста-Герої», «Прихисти своїх», «Переможемо-відбудуємо», «Крим завжди у серці», «Геноцид 1944», «Сміливість», «UNITED24», «Нескорені», «Код нації», «Надихнись Україною!», «Єдина Україна», «Готуймося. Зима близько», «Скажи чесно, ти як?», «Діти війни», «Бережи себе», «Українська – мова вільних», «Україна без бар’єрів».

Також поширюється інформація про функціонування медіаплатформ «Моя війна», «СпівДія», «Допомагай», «Знайди рідних», «Там, де вас чекають», «Україна працює», «Поряд», «Про надання допомоги постраждалим особам», «Коло турботи», «Є-Допомога» тощо.