Надрукувати

Полтавець Олександр Хижняк став переможцем 27-го Міжнародного турніру з боксу класу «А» імені Альгірдаса Шоцикаса. Отримав кубок кращого боксера турніру.

Про це повідомив начальник Полтавської облвійськадміністрації Дмитро Лунін.
Провели змагання в литовському Каунасі. У фінальному поєдинку вагової категорії до 80 кг Олександр упевнено переміг казахстанця Жанібека Картбаєва. Домінував у двобої. У другому раунді відправив суперника у нокдаун, а в третьому бій ледь не завершився достроково.
«Олександр Хижняк додав у скарбничку української збірної на цьому турнірі «п’яте» золото. Вітаю нашу команду, Олександра і його тренера! Так тримати! Слава українським спортсменам! Слава Україні», – зауважив Дмитро Лунін.