• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

У 2022 році за Програмою медичних гарантій лікарням виплачено понад 145 млрд гривень

За 2022 рік, попри щоденні виклики, повʼязані з війною, Національна служба здоровʼя України перерахувала медичним закладам 145,6 млрд гривень. Найбільша сума коштів – 24,6 млрд гривень – була спрямована на первинну медичну допомогу. 

Загалом у 2022 році понад 32 мільйони українців мали укладені декларації з сімейним лікарем. Водночас за програмою реімбурсації, яка включає 435 лікарських препаратів, НСЗУ виплатила аптекам понад 2,35 млрд гривень.

«Лише за програмою “Доступні ліки” понад 1,6 мільйона українців отримали необхідні медикаменти. Ми розуміємо, що для більшості з цих пацієнтів було б зручно отримувати ліки в аптеках, які розташовані на території медичних закладів. На жаль, значна частина таких аптек досі не мають контрактів із НСЗУ. Тому наразі активно працюємо над тим, щоб всі аптечні заклади, розташовані на території лікарень, обовʼязково були долучені до Програми медгарантій та давали змогу пацієнтам отримувати необхідні ліки у максимально зручний спосіб», – зазначив Віктор Ляшко під час засідання колегії Міністерства охорони здоровʼя.

Згідно зі звітом НСЗУ, минулого року пріоритетними послугами за Програмою медичних гарантій залишалися лікування інсультів та інфарктів – було проліковано понад 23 тисячі пацієнтів з інфарктом та понад 90 000 пацієнтів з інсультом.

За словами голови Національної служби здоровʼя, попри численні виклики, спільними зусиллями МОЗ та НСЗУ вдалося забезпечити безперебійне фінансування медзакладів. 

«З першого дня повномасштабної війни ми продовжували підтримувати роботу медичних закладів та забезпечували стабільність виплат. До кінця червня кожен медзаклад отримував 1/12 від обсягу річного фінансування. Це дозволило в критичний для країни момент утримати нашу медичну систему», – розповіла голова НСЗУ Наталія Гусак. 

Також в умовах війни Програму медичних гарантій було посилено двома новими пакетами:

  • «Комплексна реабілітаційна допомога дорослим та дітям у стаціонарних умовах», 

  • «Супровід та лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги». 

МОЗ

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk