• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Олексій Бруслик зустрівся з представниками Управління ООН із координації гуманітарних справ

Заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Олексій Бруслик зустрівся з представниками Управління ООН із координації гуманітарних справ в Україні (OCHA).

На зустрічі обговорили питання покращення роботи щодо збору інформації про потреби постраждалого і переміщеного населення, координації гуманітарної допомоги у межах області та ефективності співпраці з партнерськими інституціями.

Олексій Бруслик зауважив, що нині на Полтавщині офіційно зареєстровано 192 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Найбільше – в Полтаві та Кременчуці.

В області – найбільша кількість по Україні місць компактного проживання для переселенців. Нині таких у регіоні 229, в 159 із них перебуває понад 7 тисяч людей, інші є резервними на випадок загострення ситуації в містах, де тривають активні бойові дії. 

«Наразі є потреба зосередитися на інтеграції ВПО у життя приймаючих громад області. Одне з пріоритетних завдань, яке стоїть перед нами – допомогти людям знайти помешкання за межами місць компактного проживання. Адже це лише тимчасові прихистки, які повинні повернутись до виконання своїх прямих функцій – надання освітніх послуг, – сказав Олексій Бруслик. – Також маємо сприяти тому, щоб переміщені особи інтегрувалися в громади шляхом працевлаштування, тому заохочуємо міжнародні громадські організації працювати в напрямі програм підтримки зайнятості ВПО».

Спеціальний радник УВКБ ООН Гренні О’Хара зауважила, що співпраця Полтавщини з ООН охоплює різні напрями – охорона здоров’я, освіта, надання прихистків та продуктів харчування, допомоги дітям і малозабезпеченим сім’ям.

«Завдання нашої місії, яка прибула до України, – проаналізувати, як відбувається надання гуманітарної допомоги, що треба покращити, визначити потреби та плани на подальшу співпрацю», – сказала  Гренні О’Хара.

Також Олексій Брулик наголосив, що на рівні області розробили проєкт Плану гуманітарного реагування на 2023 рік. Наразі його вдосконалюють і доповнюють на основі пропозицій від міжнародних інституцій, які провадять свою діяльність на території області.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk