• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Хто повинен чистити дахи від бурульок у Полтаві?

4 випадки падіння льодових наростів з дахів будинків зафіксували за січень у Полтаві.  Зсуви вже травмували кількох людей. Зокрема 16-річного юнака у Кременчуці, який нині перебуває в задовільному стані, та 6-річну дівчинку в Полтаві. Про це повідомив на апаратній нараді начальник управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА Віктор Стеблянко.

«6-річна дівчинка, на яку вихідними впала крига, нині знаходиться у важкому стані. З цього будинку в 2016-році вже падали бурульки, які смертельно травмували жінку.  Місто має ретельніше стежити за цим питанням», – зауважив Віктор Стеблянко.

На кому лежить відповідальність за збиття бурульок з дахів? Це питання чітко мають з’ясувати в місті. Голова облдержадміністрації Валерій Головко зазначив, що люди повинні знати куди звертатися, аби прибрали льодові нарости.

«Через перепади температури на будинках з'являються льодяні нарости. Люди не розуміють, хто повинен знімати бурульки, чи моніторити ситуацію згідно з погодними умовами.  В місті існують угоди з певними компаніями щодо  обслуговування прибудинкових територій. Міська влада може укласти з ними додаткові угоди на певний період,  щоб вони теж займалися зняттям бурульок з дахів», – наголосив Валерій Головко.

Перший заступник міського голови Андрій Лямін запевнив, що бурульки та сніг з дахів комунальники прибирають щоденно. Відповідають за цей напрямок роботи Управління житлово-комунального господарства та служба надзвичайних ситуацій.

«Робота з видалення льодових наростів на дахах будинків у місті ведеться щодня. Однак техніка, яка може дістатися більшості дахів у нас в обмеженій кількості і майже вся задіяна на цих роботах. Відповідальні за цей напрямок роботи в місті ЖКГ та рятувальники», – розповів Андрій Лямін.

Загалом, за словами Віктора Стеблянка за січень на території області виникло 213 надзвичайних подій, внаслідок яких загинуло 16 людей, травмовано 100 людей з них 17 дітей. Врятовано 39 людей.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk