• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Валерій Головко ввійшов до п’ятірки найефективніших голів облдержадміністрацій

На 5-му місці з-поміж 17 голів ОДА, чию діяльність оцінювали, опинився голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко.

 Видання "Апостроф" опублікувало рейтинг керівників ОДА, в якому експерти аналізували їхні досягнення за 9 місяців 2018 року.

Основу методології складають три базові компоненти: виконання та звітування про реалізацію Стратегії розвитку регіонів; виконання обласного бюджету; комунікаційна політика і медіа-активність. Максимальний бал за кожну складову рейтингу – 10 балів. У разі відсутності на сайті інформації про виконання програми – 0 балів. Середній бал трьох компонентів аналізу є балом, що визначає місце керівника ОДА у рейтингу. До аналізу були взяті голови ОДА, які перебувають на посаді не менше, ніж півроку. Таких губернаторів на сьогоднішній день - 17.

Очільник Полтавської ОДА Валерій Головко зайняв 5 місце у рейтингу найефективніших губернаторів. Його загальний бал — 5. Комунікаційна політика і медіа-активність склала 8,8 балів — це один із найвищих показників серед усієї 10-ки очільників областей.

Перше місце в рейтингу посіла голова Харківської ОДА Юлія Світлична (загальний бал 5,4). Друге - голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко (загальний бал 5,2). На третьому місці голова Сумської ОДА Микола Клочко (загальний бал (5,1). 4 місце в рейтингу посів голова Запорізької ОДА — Костянтин Бриль (загальний бал — 5,)

За цим рейтингом визначили не тільки ефективність діяльності голів обласних адміністрацій, а й дотримання ними основних задач у відповідності до програм та потреб жителів.

— Будь-який рейтинг — це оцінка роботи нашої команди. І я зараз не тільки про департаменти адміністрації. Є повне взаєморозуміння з обласними депутатами, головами ОТГ, очільниками міст та районів. І кожен робить свій внесок у розвиток Полтавщини, — розповів Валерій Головко.

Нагадаємо, Валерій Головко очолив Полтавську ОДА у грудні 2014 року. Він працює на посаді найдовше серед всіх голів Полтавської ОДА.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk