• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Фахівці соціального захисту населення Полтавщини підбили підсумки роботи за рік

У Полтавській облдержадміністрації відбулася підсумкова колегія Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. Заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Корнієнко, начальники районних і міських управлінь соціального захисту населення,  директори територіальних центрів соціального обслуговування населення, будинків-інтернатів підбили підсумки роботи за минулий рік та окресли плани на поточний.

  Людмила Корнієнко акцентувала увагу на проблемних питаннях і пріоритетних напрямках роботи у 2019 році. Це – поліпшення умов перебування в будинках-інтернатах, соціального захисту учасників антитерористичної операції, зокрема їх лікування та покращення матеріальних умов.

«Як пріоритет у сфері надання соціальних послуг плануємо створення відділення підтриманого проживання у Зіньківському дитячому будинку-інтернаті, що передбачає покращення умов для осіб з інвалідністю. Плануємо продовжувати термомодернізацію інтернатних установ», – розповіла Людмила Корнієнко.

За її словами, в минулому році на реалізацію 48 державних програм соціального захисту населення області за рахунок видатків, що здійснюються  з державного та місцевого бюджетів,профінансовано 6 345 млн грн, що на 47 млн більше, ніж у 2017 році.

«Загалом Департамент забезпечив виконання 25 державних і місцевих програм. Всього було надано допомогу різних рівнів більше 150 тис. сімей області. Через органи соціального захисту населення надається більше 40 видів соціальних допомог», – зазначила Людмила Корнієнко.

З вересня в області діє пілотний проект «пакунок малюка».

«Нині Полтавщина повністю забезпечена «пакунками малюка».  У «пакунку» лежатимуть найнеобхідніші речі для немовляти. Таких пакетів минулого року в область надійшло 5 тисяч. З квітня  цього року пакунки доставлятимуть безпосередньо у пологові будинки», – розповіла Людмила Корнієнко.

На Полтавщині успішно реалізується обласна Комплексна програма соціального захисту. Вона охоплює 28 напрямків. Найбільш актуальними є підтримка сімей загиблих ветеранів АТО.

З 2019 року  запроваджено новий напрямок Програми – оздоровлення з одночасним наданням реабілітаційних послуг особам з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО. На Полтавщині такий статус мають 410 людей. Реалізуватимуть вказаний напрямок через центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk