• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Нагороди добровольцям, допомога захисникам і автівки для медиків – Дмитро Лунін підбив підсумки тижня

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін традиційно підбив підсумки тижня, що минає.

Зокрема розповів про надану допомогу військовим. Спільно з представниками соціально відповідального бізнесу передали для наших захисників і захисниць пікап і чотири станції Starlink. Для новосформованого підрозділу передали кількасот комплектів побутових речей, придбаних за кошти з обласного бюджету.

Цього тижня Дмитро Лунін із нагоди Дня українського добровольця нагородив захисників і захисниць. 

«Українські воїни-добровольці – приклад мужності й відваги, свідомого бажання відстоювати незалежність і територіальну цілісність країни. Мав честь вручити державні й обласні відзнаки з нагоди Дня українського добровольця нашим захисникам і захисницям. Кілька нагород, на жаль, посмертно», – сказав Дмитро Лунін.

Також цього тижня у Полтавській ОВА державні нагороди й відзнаки МОН отримали працівники енергосфери та педагоги за їхній щоденний внесок у розвиток країни під час війни.

Очільник області акцентував, що Полтавщина стабільно лідирує в реалізації програми «Армія відновлення». До суспільно корисних робіт залучили вже понад 2800 мешканців регіону.

Цього тижня Дмитро Лунін разом  із начальником поліції Полтавщини Євгеном Рогачовим обговорили в ефірі телеканалу «ІРТ» проміжні результати рекрутингової кампанії «Гвардія наступу».

Також начальник ОВА ознайомився з роботою кінологічного центру при ГУ Нацполіції Полтавщини. У ньому служать 29 кінологів і 35 собак.

Крім того, в ефірі національного телемарафону Дмитро Лунін поінформував про стан роботи пунтів незламності в області. Нині в регіоні розгорнуті 467 таких пунктів.

Серед спортивних новин – два чемпіонати України за тиждень приймала Полтавщина. Із вільної боротьби серед кадетів та кадеток та із гирьового спорту серед юнаків та дівчат. У кожному з чемпіонатів взяли участь понад 400 спортсменів.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk